Informacje

Nowe produkty

BRANSOLETKI

Nie tylko kolczyki są ulubionym dodatkiem z biżuterii. Bransoletki to istotny element z detali, o których warto pamiętać szczególnie podczas kreowania swojej wizji ślubnej bądź wieczorowej stylizacji. Bransoletka ślubna produkcji W&M, z licznymi kryształami bądź perłami Swarovski® nada charakteru i scali wizję kreacji Panny Młodej. Bransoletkę ś...

Nie tylko kolczyki są ulubionym dodatkiem z biżuterii. Bransoletki to istotny element z detali, o których warto pamiętać szczególnie podczas kreowania swojej wizji ślubnej bądź wieczorowej stylizacji. Bransoletka ślubna produkcji W&M, z licznymi kryształami bądź perłami Swarovski® nada charakteru i scali wizję kreacji Panny Młodej. Bransoletkę ślubną warto połączyć z innym elementem biżuterii ślubnej jak np. kolczyki czy naszyjnik w zależności od rodzaju sukni, czy gustu.

Kobieta nigdy nie będzie narzekać na nadmiar biżuterii. Każda nowa błyskotka jest mile widziana w biżuteryjnej szkatułce, a sprezentowana od bliskiej osoby wywoła uśmiech oraz wzbudzi sentyment.

Więcej

BRANSOLETKI Jest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 39 elementów