FAQ

...czyli najczęściej zadawane pytania ☺

Aby ułatwić Państwu otrzymanie odpowiedzi na Państwa pytania utworzyliśmy stronę FAQ - czyli pytania Klientów i nasze odpowiedzi.

biżuteria ślubna komplet

Czy jest możliwość wydłużenia lub/i skrócenia naszyjnika lub/i bransoletki?

Biżuteria ślubna, musi być dopasowana do Twojej kreacji ślubnej, ale przede wszystkim musi pasować do Twojego ciała. Mamy na uwadze, że niektóre przyszłe Panny Młode potrzebują biżuterii różniącej się rozmiarem od prezentowanego standardu. Drogie przyszłe Panny Młode - dopasujemy biżuterię do Waszych wymagań. Przy niewielkich modyfikacjach, np. produkcja naszyjnika długości 50 cm zamiast standardowego 45 cm, bransoletki 20 cm zamiast 18 cm - taka modyfikacja jest gratis. W przypadku innych zapytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, będzie nam niezmiernie miło z Paniami porozmawiać i doradzić ♥

Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku modyfikacji wprowadzanych na zlecenie Klienta, nie ma możliwości zwrotu biżuterii zgodnie z ustawą o prawach konsumenta (zobacz Punkt 8.9, 8.9.1 (3) regulaminu Regulamin)

Czy biżuteria jest z oryginalnych kryształów Swarovski?

Produkowana przez naszą firmę biżuteria zdobiona jest pięknymi kryształami Swarovski® oraz wykańczana srebrem pr. 925. Nie używamy zwykłych szklanych koralików do produkcji, których niska jakość jest naprawdę widoczna gołym okiem. Firma Swarovski prezentuje bardzo wysoką jakość oferowanych kryształów dla użytku przez jubilerów, idealne szlify gwarantują przepiękne, pełne odbicie światła. 

Od 2010 roku produkujemy dla przyszłych Panien Młodych biżuterię, która cieszy się uznaniem, współpracujemy od lat z tymi samymi importerami oryginalnych komponentów firmy Swarovski. Domeną naszej firmy jest wysoka jakość produkowanej biżuterii, satysfakcja Klienta oraz oryginalne wzornictwo.

Czy biżuteria jest pakowana w pudełko? Czy nie popęka podczas dostawy?

Proces pakowania biżuterii zaczyna się od ometkowania gotowych produktów i włożenia ich w woreczki foliowe co jest pierwszym ogniwem ochrony biżuterii na czas wysyłki. Biżuteria zostaje włożona do pudełka jubilerskiego, które wypeniamy następnie folią bąbelkową. Daje to gwarancję dobrej amortyzacji i ochrony biżuterii. Pudełka z biżuterią pakowane są w koperty bąbelkowe a później przekazywane do przewoźnika, który już niedługo doręczy Ci Twoją idealną biżuterię ślubną ☺

Czym wyróżniają się kryształy firmy Swarovski i dlaczego używamy akurat tych kryształów przy produkcji naszej biżuterii ślubnej?

Do tego pytania specjalnie przygotowaliśmy zdjęcie widoczne po prawej stronie. Koralik z nr 1 i 2 to szklane koraliki (nr 1 bez szlifów, nr 2 szlifowany). Nr 3 to kryształ firmy Swarovski, nasz wybór! 
Kryształy firmy Swarovski to gwarancja jakości, klasy, przejrzystości, idealnych szlifów (cięcie Xilion opatentowane przez Swarovski AG) - dlatego tylko te kryształy wykorzystujemy przy produkcji naszej biżuterii ślubnej W&M już od ponad 7 lat 
Pamiętaj, że biżuteria ślubna to niezwykle istotny detal w Twojej kreacji ślubnej.

♥♥♥ Pamiętaj o pielęgnacji biżuterii, aby służyła Ci długie lata ♥♥♥

♦ Przechowując biżuterię pamiętaj, aby trzymać ją w woreczkach foliowych, aby biżuteria była chroniona przed powietrzem. W wyniku kontaktu srebra z zawartym w powietrzu siarkowodorem powstaje na powierzchni biżuterii warstwa siarczku srebra. Jest to proces  normalny, wynikający z użytkowania i przechowywania biżuterii srebrnej. Warstwę można samodzielnie usunąć przy pomocy np. ściereczki do czyszczenia srebra.

♦ Chroń biżuterię przed detergentami, aby nie uległa odbarwieniu i zniszczeniu.

♦ Chroń biżuterię przed kosmetykami takimi jak perfumy i innymi mającymi w składzie alkohol.

♦ Staraj się unikać częstego kontaktu biżuterii z wodą.