Podaruj sobie odrobinę luksusu!

Polub nas na Facebooku! :)

Zapraszamy na naszego bloga

Firma W&M istnieje na rynku od 2010 roku. Od kilku lat dokładamy wszelkich starań, aby naszej produkcji biżuteria ślubna z kryształami Swarovski® spełniła oczekiwania Naszych Klientów. Cieszymy się rosnącym zaufaniem i powracającymi Klientami! Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani pod kątem dbałości o prawa konsumenta. 

Zobacz nasz certyfikat:  <kliknij>

biżuteria ślubna

Biżuteria produkcji W&M zdobiona lśniącymi kryształami Swarovski® jest idealnym dodatkiem dla każdej Wyjątkowej Kobiety. Rewelacyjne szlify kryształów i specjalne powłoki sprawiają, że biżuteria mieni się w różnorodnych kolorach. Kryształy wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii W&M pochodzą wyłącznie od firmy Swarovski, która jest największym producentem luksusowych kryształów. Kryształy cechują przepiękne szlify, perfekcyjność i wysoka jakość wykonania, która jest dla nas niezwykle cenna podczas projektowania i produkcji coraz to nowszych wzorów biżuterii ślubnej.

Odrobina luksusu zamknięta w kryształach doda blasku i namaluje uśmiech na twarzy obdarowanej Kobiety. 

Kiedy wielkimi krokami zbliża się Ten Dzień... Dzień ślubu, dzień jedyny taki w życiu, pełen radości, wzruszeń i szczęścia... Każda Panna Młoda chce wyglądać idealnie, wyjątkowo pięknie!

Niewątpliwie każda Panna Młoda po wybraniu tej jedynej, najpiękniejszej sukni ślubnej szuka dodatków, które dopełnią całą kreację. W naszym sklepie www.wm-art.pl udostępniamy możliwość zdecydowania się na taki komplet biżuterii ślubnej jaki jest niezbędny. Możecie Państwo wybrać, czy z kompletu, który zawiera naszyjnik ślubny, bransoletkę ślubną i kolczyki ślubne preferujecie Państwo przykładowo wyłącznie bransoletkę i kolczyki. 

Serdecznie zapraszamy do sklepu www.wm-art.pl i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

To Ty jesteś najważaniejsza! :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

zespół W&M

Swarovski® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Swarovski AG.